PINO syrovátka 600g

Objednací číslo:32160
Typická doba dodání:Skladem
Záruční doba:24 měsíců

593 Kč s DPH

počet

Popis výrobku: PINO syrovátka 600g

Skvělý produkt vyrobený z regenerační syrovátky, pokožku ochraňujícího kozího a zvláčňujícího kokosového mléka. 100 % přírodní.

Rozmazlujte svou pokožku touto jemně pěstící syrovátkovou koupelí. Kompozice z regenerační syrovátky, pokožku ochraňujícího kozího a zvláčňujícího kokosového mléka, přináší pokožce cenné minerály, vitamíny, proteiny a tuky. Hodnotné kokosové mléko doplňuje jako přírodní emulze pěstící účinky syrovátky a kozího mléka. Koupel ze syrovátky můžete použít samostatně nebo s dalšími přírodními koupelovými produkty PINO. Hodí se také jako skvělá příměs do celotělních zábalů.

Použití:
Pro přípravu koupele nasypte do 35-40°C teplé vody 13-14 vrchovatých lžic syrovátkového prášku (cca. 200g). Doba koupele přibližně 20 min.
Pro přípravu exkluzivní Kleopatřiny koupele 20-50 ml (2-5 zátek) PINO koupelových olejů se 100 g (6-7 vrchovatých polévkových lžic) koupelové syrovátky. Následně můžete přimíchat 50 ml (5 polévkových lžic) mandlového oleje a přisypat sušené květy..

Složení (INCI):

Whey Protein (Lactis Proteinum), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Goat Milk (Caprae Lac) Powder, Maltodextrin, Sodium Caseinate

Dotaz k výrobku

Zajímají Vás další informace o produktu? Chcete znát přesný termín dodání? Zeptejte se!
 

aktuální
novinky
v emailu
Přihlašte se k odběru novinek a buďte v obraze